ZAJĄCZKI

Zajączki utrwalały znajomość kolorów i ich symboliczne znaczenie w odniesieniu do sygnalizatorów świetlnych i znaków drogowych.

Zajączki stworzyły swoje jesienne puzzle. Samodzielnie pokolorowały rysunek wybraną metodą a następnie ułożyły go w całość, ćwicząc przy tym spostrzegawczość i cierpliwość..

Zajączki wykonały prace plastyczne przedstawiające jesienne owoce. Wykorzystały metodę wydzieranki dzięki czemu ćwiczyły motorykę małą ale również cierpliwość i dokładność.

Zajączki stworzyły pracę plastyczną "Kasztanami malowaną". Dzieci same dobrały jesienne kolory i użyły kasztanów, które samodzielnie nazbierały podczas wyprawy do parku.

Nasze szalone zdjęcia w foto-budce z okazji Dnia Przedszkolaka 😊

,,Dzieci mają wychodne” – 22.09.2021

Zajączki 22 września zaczęły realizację projektu ,,Dzieci mają wychodne”. Podczas wyprawy mieliśmy okazję obserwować kaczki oraz ptaki w ich naturalnym środowisku, a do przedszkola wróciliśmy z nazbieranymi kasztanami.

"Kiedy się nie zna drogi, to przede wszystkim

trzeba mieć drogowskaz"

JANOSCH, Ach, jak cudowna jest Panama