NIEDŹWIADKI

DZIECI MAJĄ WYCHODNE- 01.10.2021

Podczas naszego drugiego spaceru zbieraliśmy piękne, kolorowe liście, które później wykorzystaliśmy w pracy plastycznej.

JESIENNE JEŻE

Z nazbieranych podczas spaceru liści stworzyliśmy nasze kolorowe, jesienne jeże,każdy z nich był niepowtarzalny.

ZŁOCISTE DRZEWA

Zainspirowani aurą na zewnątrz stworzyliśmy jesienne drzewa, które wzbogaciliśmy farbami o żółte, czerwone i pomarańczowe barwy.

JESIENNE STWORKI

Z nazbieranych w parku kasztanów udało nam się stworzyć całą rodzinę jesiennych ludzików.

DZIECI MAJĄ WYCHODNE- 24.09.2021

Nasza pierwsza wyprawa do parku w ramach projektu „Dzieci mają wychodne”. Podczas naszego spaceru mieliśmy okazje podziwiać pierwsze oznaki jesieni w pobliskim parku, a do przedszkola wróciliśmy z masą jesiennych darów natury.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, była to znakomita okazja do wspólnej zabawy i wielu atrakcji.

DZIEŃ KROPKI

15 września obchodziliśmy Dzień Kropki- święto kreatywności, odwagi i zabawy. Niedźwiadki w tym dniu mogły pobudzać swoją wyobraźnię i wspólnie się pobawić.

"Kiedy się nie zna drogi, to przede wszystkim

trzeba mieć drogowskaz"

JANOSCH, Ach, jak cudowna jest Panama